FOTOLUMINESCENCYJNE PŁYTKI SZKLANE GLOWWAY ŚWIĄCĄC W CIEMNOŚCIACH WSKAZUJĄ DROGĘ EWAKUACJI W SYTUACJACH ZAGROŻENIA

Glowway jest producentem fotoluminescencyjnych znaków i oznaczeń dróg ewakuacyjnych.

Opatentowane produkty Glowway wspomagają ewakuację w sytuacjach zagrożenia, jak również ułatwiają komunikację w codziennym użytkowaniu. Połączyliśmy aspekty bezpieczeństwa i designu, nie zapominając o ekologii i względach użytkowych. Nasze produkty, wykonane głównie ze szkła najwyższej jakości, mogą być również wykorzystywane do celów dekoracyjnych.

”Naszym celem jest poprawa bezpieczeństwa publicznego poprzez rozwój i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań które są efektywne, przyjazne środowisku, odporne, trwałe, tanie w eksploatacji i estetyczne a dzięki zastosowanym materiałom możliwe do instalacji w wielu różnych środowiskach użytkowania.”

INFORMACJE O NAS

Glowway jest Fińsko-Duńskim joint venture założonym w 2007 roku. Jesteśmy Firmą działającą globalnie wyspecjalizowaną w innowacyjnych rozwiązaniach podnoszących bezpieczeństwo. Opracowaliśmy system fotoluminescencyjnych oznaczeń znajdujących zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest efektywne przeprowadzenie ewakuacji np. podczas sytuacji awaryjnych lub przerw w dostawach energii elektrycznej. Podczas projektowania naszych produktów uwzględnione zostały również potrzeby osób niewidomych i niedowidzących.

Dzięki swoim właściwościom nasze produkty są małymi dziełami sztuki i znajdują również zastosowania dekoracyjne.

Nasze produkty projektowane są przy współpracy z instytucjami branżowymi i ośrodkami badawczymi. Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na opatentowanej globalnie innowacji.

NASZE PRODUKTY

Fotoluminescencyjne produkty Glowway są wykonane z różnych materiałów i dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Oferowane produkty mogą różnić się strukturą powierzchni, od gładkich do porowatych – antypoślizgowych. Wytwarzamy również produkty na życzenie klienta.

Używając najlepszych dostępnych materiałów a także korzystając z najnowocześniejszej technologii, stworzyliśmy produkty, które świecąc w ciemności przez kilka godzin przekraczają normy wymagane przez ISO, DIN, ASTM dla tego typu produktów.

Nasze produkty są bezpieczne, nie zawierają środków trujących, żrących ani radioaktywnych. Są zaliczane do odpadów normalnych (EU nr 1272/2008)

Photoluminescent stepfronts and stair nosings
Photoluminescent guiding products
Accessibility products
Trackedge

NASZE PROJEKTY

Produkty Glowway zostały zainstalowane w miejscach użyteczności publicznej w wielu krajach świata. Nasze produkty znalazły zastosowanie w szpitalach, centrach handlowych, stacjach metra, lotniskach, hotelach, obiektach wojskowych itd.

Podsumowując, produkty Glowway mogą być instalowane wszędzie tam, gdzie może zaistnieć konieczność przeprowadzenia szybkiej i efektywnej ewakuacji w przypadku pojawienia się zagrożenia np.: pożar, zadymienie, awaria elektryczności lub przerwy w dostawie prądu.

Ask for more information about our products.

Interested in the products? Did you have any questions?